Të gjitha kategoritë
EN

Lajme

Lajme

home>Lajme

Kati i fabrikës duhet të zgjedhë dysheme PVC me rezistencë të lartë ndaj gërryerjes!

Views:64 Autori: Redaktori i sitit Koha e Publikimit: 2019-06-03 Origjina: Faqja

I kërkuar shpesh nga klientët, dyshemeja PVC tani përdoret në një gamë kaq të gjerë, të përqendruar kryesisht në shkolla, kopshte, spitale dhe vende të tjera publike.

A mund të përdoret në dyshemenë e fabrikës? Përgjigja është po, dyshemeja PVC i përket një kategorie të madhe, në të cilën dyshemeja rezistente ndaj konsumit të punishtes është plotësisht e përshtatshme për t'u përdorur në punëtori.

Kati i qëndrueshëm ndaj konsumit të punëtorisë zakonisht miraton strukturë depërtuese homogjene. Përparësia e tij është se mund të lustrohet dhe rinovohet në mënyrë të përsëritur, gjë që rrit shumë jetën e shërbimit të dyshemesë rezistente ndaj konsumit të punëtorisë.

Së dyti, dyshemeja rezistente ndaj konsumit të punëtorisë është trajtuar gjithashtu me një shtresë të veçantë sipërfaqësore, e cila ka karakteristikat e rezistencës ndaj acidit dhe alkali, e cila mund të parandalojë në mënyrë efektive korrozionin e njollave të vajit dhe tretësve në punëtori dhe të zgjasë jetën e shërbimit.

Gjatë instalimit, dyshemeja rezistente ndaj konsumit të punëtorisë është gjithashtu shumë e përshtatshme. Zakonisht në një punëtori me 1,000 metra katrorë, duhen vetëm 2 ditë për ta hedhur direkt, dhe mund të përdoret pasi të instalohet, gjë që është shumë e përshtatshme.

Më shumë se 20 vjet përvojë, Topflor është një prodhuesi kryesor i dyshemesë sportive në Kinë. Topflor ofron një gamë të gjerë të zgjidhjeve për dysheme sportive, duke përfshirë sallat sportive, palestrat dhe zonat e fitnesit. Certifikuar nga SGS, CE, LABOSPORT, BWF, ITTF, INTERTECK ... Dyshemeja sportive Topflor është përdorur në shumë ngjarje ndërkombëtare duke përfshirë Lojërat Olimpike, Kampionatet Botërore, Lojërat Aziatike, etj...