Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Parket komercial>Pllaka të ndërthurura>Pllaka të ndërlidhura

Parket komercial
Pllaka të ndërthurura

Pllaka të ndërthurura

Tile Pllakë looselay i lëvizshëm i gjeneratës së re

● Rinovim i thjeshtë: instalimi i looselaylay

● Asnjë imobilizim i linjave të prodhimit, asnjë humbje e xhiros

● Rezistencë e lartë ndaj trafikut 

● Paleta ideale e ngjyrave për të krijuar zonat dhe zonat e sigurisë


 • COLORS

 • video

 • NA KONTAKTONI

 • rekomandoj

COLORS
Pllaka ECO
Evolucion
Guri
dru
 • 0275 Gri e Lehte

 • 0276 Brown

 • 0277 Grey

 • 0278 Grey e errët

 • 0279 beige

 • 0280 Zi

 • 0281 Portokalli i Mesëm

 • 0284 portokalli

 • 0285 E kuqe e errët

 • 0287 Dritë jeshile

 • 0290 Blue Blue

 • 0291 Blu

VIDEO

DOKUMENTET
NA KONTAKTONI
Emri *
Phone *
E-mail *
kompani
Mesazh *