Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Parket komercial>Vinil heterogjen> Uni i komfortit

Parket komercial
Rehatia Uni

Rehatia Uni

Ab Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj konsumimit dhe gërvishtjes

● Pastrim më i lehtë dhe më i shpejtë

● Performanca më e mirë akustike / e dhëmbëzimit në treg për dysheme komode

● Rezistencë e lartë në trafik, pamje afatgjatë


 • VËSHTRIM

 • COLORS

 • video

 • DOKUMENTET

 • NA KONTAKTONI

 • rekomandoj

VËSHTRIM

Kati i mbështjellë me vinil
Reduktim i mirë i zërit dhe rehati nën këmbë
I përshtatshëm për kopshtin e fëmijëve, arsimin, studion e vallëzimit, dyqanet

Topflor Comfort Uni është një mbulesë dyshemeje antistatike me vinyl me shkumë akustike e disponueshme në formë fletë 1 m të gjerë dhe që ofron izolim të zërit 80 dB. Comfort Uni ka një dizajn me ngjyrë të thjeshtë, duke e bërë atë ideal për punë me dizajn të prerë. Shtresa e veshur me kalender trajtohet me veshje UV, trajtim kundër lustrimit, që lehtëson mirëmbajtjen dhe eliminon nevojën për emulsion akrilik. Produkti përbëhet nga një shkumë me densitet të lartë të përforcuar me fibra xhami. Ai përfshin një trajtim fungistatik dhe bakteriostatik.

Vështrim i përgjithshëm-Comfort Uni

COLORS
 • 3001 beige

 • 3002 Blu e Lehtë

 • 3003 Blue Blue

 • 3004 Vjollcë e lehtë

 • 3005 Dritë jeshile

 • 3006 Green Green

 • 3007 Grey

 • 3008 Grey e errët

 • 3009 Zi

 • 3010 Yellow

 • 3011 portokalli

 • 3012 Red

 • 3501 Grey

 • 3502 Dritë jeshile

 • 3503 Red

 • 3504 Yellow

 • 3505 portokalli

 • 3507 Blue Blue

 • 3508 Blu e Mesme

 • 3509 çokollatë

 • 3510 Green Green

 • 5516 Yellow

 • 5517 Green

 • 5518 Pink

 • 5519 Red

 • 5520 Blu

 • 5521 Grey

 • 5522 Grey Maple

VIDEO

DOKUMENTET
NA KONTAKTONI
Emri *
Phone *
E-mail *
kompani
Mesazh *