сите категории
EN

Дома>Производи>додатоци>Заварување прачка>Welding Rod

додатоци
Рачка за заварување

Рачка за заварување

● Any color for choice

● For PVC floor sheet products 

● 4.0mm or 5.0mm or triangle

● Кондуктивна шипка за заварување е исто така достапна


  • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  • Препорачај

БОИ
ВИДЕО
ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај