сите категории
EN

Дома>Производи>Спортски подови>Спорт на Топфлор> Flex Sports

Спортски подови
Флекс Спортс

ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
кошарка
Одбојка
Бадминтон
Тенис на маса
Мал фудбал
Гимназија
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаВинил спортски под
Вкупна дебелина4.5mm, 6mm, 8mm
Ширина на ролна1.8 m
Должина на ролна20 m
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Винил спортски подови
Крајна безбедност и перформанси
Апсорпција на удари, удобна и пријатна

Flex Sports е идеален избор за повеќеспортски и повеќенаменски спортски сали. Со високи перформанси, тој е најдобриот избор за вас да инвестирате во спортски места.

Преглед-флекс

БОИ
 • Црна 6830

 • Сини 1003

 • Сини 2003

 • Сини 3003

 • Сини 6401

 • Зелен 1002

 • Зелен 2002

 • Зелен 3002

 • Зелен 4002

 • Зелен 4003

 • Греј 6303

 • Средно сина 6450

 • Нане зелена 6602 година

 • Портокал 6901

 • Црвениот 1001

 • Црвениот 2001

 • Црвениот 3001

 • Црвениот 6180

 • Небесно сино 6403

 • Yellowолт 6205

ВИДЕО

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај