сите категории
EN

Дома>Производи>Спортски подови>Спорт на Топфлор> Елитниот спорт

Спортски подови
Елитни спортови

ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
кошарка
Одбојка
Бадминтон
Тенис на маса
Мал фудбал
Гимназија
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаВинил спортски под
Вкупна дебелина5mm, 7mm, 8mm, 9mm, 12mm
Ширина на ролна1.8 m
Должина на ролна20 m
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Спортски подови во затворен простор
Високи перформанси за повеќе спортски објекти
Одлична удобност и заштита на плеерот

Спортскиот под Topflor е точкеста еластична повеќенаменска спортска површина која е дизајнирана да прими широк спектар на спортски настани. Elitesports е достапен во пет дебелини за задоволување на различни степени на апсорпција на удари и барања за изведба прилагодени на сите нивоа на спортски настани.

Преглед-елитни спортови

БОИ
 • Дрво природно 9331

  Дрво природно 9331

 • Дрво даб 9375

 • Дрво сиво 9708

 • Дрвено чоколадо 9068

 • Дрво сино 9453

 • Нане зелена 9602 година

  Нане зелена 9602 година

 • Црвениот 9180

  Црвениот 9180

 • Сини 9401

 • Портокал 9901

 • Небо Сино 9403

 • пролет 9559

  пролет 9559

 • Беж 9347

  Беж 9347

 • Розова 9159

 • Греј 9303

 • Темно сив 9873

 • Злато 9211

 • Темно портокалова 9038 година

 • Браун 9764

  Браун 9764

 • Виолетова 9506

 • Црна 9830

  Балк 9830

 • Тиел 9431

 • Корал 9146

 • Светло зелена 9102

 • Подслој

ВИДЕО

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај