сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Врвна тишина> Врвна тишина

Фитнес тротоарите
Врвна тишина
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Област за добредојде
Групна вежба
Кардио област
Функционална обука
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаВрвна тишина
Вкупна дебелина5mm, 7mm, 10mm, 15mm
Големина на плочки45.7 х 45.7 см, 91.4 х 91.4 см
Големина на штица18.4 x 121.9cm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Лесен за одржување и дезинфекција
Идеално триење за атлетско забавување
Достапен во повеќе дезени

Со супериорно враќање на енергијата, Top Silence нуди резултати од следната генерација за обновување на преостанатите вдлабнатини и оптоварување на тркалање, истовремено враќајќи ја енергијата на спортистот. Top Silence има изглед на вистинско дрво, но е многу полесно за одржување, поекономично и издржливо. што го прави идеален за кошаркарски терени, групна кондиција, функционален тренинг и многу повеќе.

Преглед-Topsilence

БОИ
 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • Wd-xnumx

 • EL-0203

  EL-0203

 • EL-0204

  EL-0204

 • EL-0264

  EL-0264

 • EL-1003

  EL-1003

 • EL-1004

  EL-1004

 • EL-1015

  EL-1015

 • EL-1016

  EL-1016


ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај