сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Плочки за загатки> Удобна подлога

Фитнес тротоарите
Подлога за удобност
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Слободна тежина
Кардио област
Функционална обука
Боречки вештини
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаПодлога за удобност
Големина на плочки50cm x 50cm, 61cm x 61cm
Големина на ролна1мх 10м
Дебелина2 ~ 20mm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Супериорни долгорочни акустични перформанси

Comfort Underlay е оригинална и водечка подлога за контрола на звук од рециклирана гума.

Преглед-удобна подлога

БОИ
 • 1

  1001

 • 2

  1002

 • 3

  1003

 • 4

  1004

 • 5

  1005

 • 6

  1006


ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај