сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Плочки за загатки> Загатка гумени плочки

Фитнес тротоарите
Загатка гумени плочки
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Кардио област
Функционална обука
Групна вежба
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаЗагатка гумени плочки
Големина на плочки50 х 50 см, 61 х 61 см
Дебелина6mm, 8mm, 10mm, 15mm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Загатка гумени плочки
Лесно се инсталира. Не е потребно лепило
Намалување на бучавата

Загатка гумена плочка е погодна како цврст, лесен за чистење и водоотпорен материјал за покривање на подот за употреба во фитнес и спортски сали, малопродажни места, изложбени сали, простории за складирање опрема и стадиони за спортови на мраз. Ги има одличните својства како и двете подни облоги и ги комбинира со варијабилноста на мобилната подна покривка. Неговите испреплетени заби обезбедуваат силна врска помеѓу патосниците, при што и поголемите површини може да се инсталираат брзо и лесно. 

Преглед-загатка

БОИ
 • Сина

 • Тула црвена

 • зелена

 • Мулти-боја А

 • Мулти-боја Б

 • Мулти-боја C

 • портокал

 • виолетова

 • Бела

 • жолта


ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај