сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Плочки за загатки>ТОПЛОК

Фитнес тротоарите
ТОПЛОК
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Кардио област
Функциона обука
Goup вежба
Област за добредојде
Детска област
Пресоблекувална
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаПлочки за блокирање
Големина на плочки50 х 50 см, 100 х 100 см
Дебелина20mm, 25mm, 30mm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Отстранлива плочка од новата генерација
Лесно реновирање: инсталација на ласер
Голема отпорност на сообраќај

TOPLOCK е повеќеслојна испреплетена лабава плочка од винил со полиуретанска обработка (PUR+), дебелина од 5mm и 6 mm со спој со гулаб, група на абразија Т.

Испреплетените рабови нудат лесна и брза инсталација. TOPLOCK е погоден за апликации со голем сообраќај, тој е совршен под за проекти за реновирање.

Преглед-Топлок

БОИ
 • 0275 светло сиво

 • 0276 Браун

 • 0277 Греј

 • 0278 темно сива

 • 0279 беж

 • 0280 Црно

 • 0281 средно портокалова

 • 0284 портокал

 • 0285 Темно црвена

 • 0287 Светло зелена

 • 0290 Sky Blue

 • 0291 Blue

 • 1001

  1001

 • 1002

  1002

 • 1003

  1003

 • 1004

  1004

 • 1005

  1005

 • 1007

  1007

 • 1008

  1008

 • 1010

  1010

 • 1011

  1011


ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај