сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Плочки за загатки> Заклучување гумени плочки

Фитнес тротоарите
Заклучување гумени плочки
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Слободна тежина
Кардио област
Функционална обука
Групна вежба
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаЗаклучување гумени плочки
Ширина на плочка50cm, 100cm
Должина на плочка50cm, 100cm
Дебелина20mm, 25mm, 30mm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Отпорност на удар
Брза инсталација
Намалување на силата

Гумената плочка за заклучување е плочка за намалување на силата, специјално дизајнирана за фитнес клуб. Дебелината е 20 mm, 25 mm или 30 mm и неговиот робустен состав обезбедува добри карактеристики на придушување и одлични својства за апсорпција на удар. Плочките се прилично врвни за тренинзи за скокови и спринт, поддржуваат кросфит и нудат доволно ниво на отпорност на лизгање.

Преглед-Заклучување

БОИ
 • 1001

 • 1002

 • 1003

 • 1004

 • 2001

 • 2002

 • 2003

 • 2004

 • 2005

 • 2006

 • 2007

 • 2008

 • 2009

 • 3001

 • 3002

 • 3003

 • 4001

 • 4002

 • 4003

ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај