сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Плочки за загатки>ЕВА

Фитнес тротоарите
ЕВА

ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Боречки вештини
Фитнес-клуб
Детска област
Производство на електроника
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаЕВА Матс
Вкупна дебелина20mm, 25mm, 30mm
Ширина на плочка50cm, 100cm
Должина на плочка50cm, 100cm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Висока густина
Дизајн на преплетување на пена EVA овозможува брза инсталација
Заштитени од падови, и ризик од повреда

Користењето на нашите душеци со врвен квалитет ќе ви овозможи да се грижите и за ситните детали и да оставите вашиот клуб да изгледа фантастично. Огромната палета на бои и текстури значи КОМФОРТ душеци се вклопуваат со сите декори и дизајни. 

Преглед-EVA

БОИ
 • Беж

 • Сина

 • Браун

 • Темно дрво

 • зелена

 • Тревник Грин

 • Светло дрво

 • портокал

 • Пинк

 • Црвена

 • Сино небо

 • жолта

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај