сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Плочки за блокирање> Испреплетени плочки

Комерцијален под
Плочки за блокирање

Преплетени плочки

● Нова генерација отстранлива плочка со лабаво лежиште

● Лесно реновирање: инсталација на ласер

● Без имобилизација на производните линии, без губење на прометот

● Голема отпорност на сообраќај 

● Идеална палета на бои за создавање зони и безбедносни области


 • БОИ

 • Видео

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

БОИ
ЕКО плочки
Еволуција
Камен
дрво
 • 0275 светло сиво

 • 0276 Браун

 • 0277 Греј

 • 0278 темно сива

 • 0279 беж

 • 0280 Црно

 • 0281 средно портокалова

 • 0284 портокал

 • 0285 Темно црвена

 • 0287 Светло зелена

 • 0290 Sky Blue

 • 0291 Blue

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај