сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хомоген винил

Премиум хомоген винил
Издржлив и отпорен на гребење
Одобрено е големиот сообраќај

стандард

● Идеален за нормален и среден сообраќај

● PUR површинска обработка за лесно одржување

● Исклучително издржлив и отпорен на абење, дамки и абење

● Палета од 18 бои за слобода на дизајнот


БОЈА
БОИ
 • 3101

 • 3102

 • 3103

 • 3104

 • 3105

 • 3106

 • 3107

 • 3108

 • 3109

 • 3110

 • 3111

 • 3112

 • 3113

 • 3114

 • 3115

 • 3116

 • 3117

 • 3118

ВИДЕО

СИМНЕТЕ
ПОВЕЕ
Препорачај