сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хомоген винил>MediCARE

Комерцијален под
MediCARE
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Здравствена заштита
образование
Канцеларии
Трговија на мало
Јавна зграда
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаХомогена тротоарите
Вкупна дебелина2.0 mm
Ширина на ролна2 m
Должина на ролна20 m
вкупна тежина2900 g / m2


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Премиум хомоген винил
Издржлив и отпорен на гребење
Бои 24 достапни

MediCARE е хомогена винилна подна покривка погодна за повеќето области со густ сообраќај како што се здравството, образованието, малопродажбата и индустријата; MediCARE е достапен во 24 бои и изработен од висококвалитетни суровини, добива PUR површинска обработка за заштита и лесно одржување. PUR, исто така, обезбедува подобра основа за идно одржување.

Преглед-MediCARE

БОИ
 • 2011

  2011

 • 2012

  2012

 • 2034

  2034

 • 2035

  2035

 • 2104

  2104

 • 2121

  2121

 • 2122

  2122

 • 2208

  2208

 • 2237

  2237

 • 2317

  2317

 • 2319

  2319

 • 2325

  2325

 • 2336

  2336

 • 2414

  2414

 • 2423

  2423

 • 2438

  2438

 • 2506

  2506

 • 2515

  2515

 • 2531

  2531

 • 2609

  2609

 • 2613

  2613

 • 2623

  2623

 • 2632

  2632

 • 2733

  2733

ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај