сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Светлина

Комерцијален под
Светлина
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
образование
Здравствена заштита
Канцеларии
Трговија на мало
Јавна зграда
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаХетерогени подови
Вкупна дебелина2.6 mm
Ширина на ролна2 m
Должина на ролна20 m
вкупна тежина2650 g / m2
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Супериорна изведба
Хигиенски, атрактивен и функционален
Трајност и удобност

Лесниот хетероген винилен под нуди одлични акустични својства плус добра отпорност на вдлабнатини, триење и кинење. Со голем број дизајни кои обезбедуваат извонредни креативни можности, тој е идеален за области со голем сообраќај во образованието, здравството, канцелариите, слободното време и малопродажбата.

Површината придобивките од PUR третман значи без восок и без лак за цел живот. Исто така, бара помалку вода и детергенти за чистење, обезбедувајќи јасни придобивки и за животната средина и за трошоците за животниот циклус. Светлината е достапна и во компактна верзија.

Преглед-Светло

БОИ
 • 6901

  6901

 • 6913

  6913

 • 6902

  6902

 • 6907

  6907

 • 6911

  6911

 • 6912

  6912

 • 6914

  6914

 • 6916

  6916

 • 6909

  6909

 • 6910

  6910

 • 6903

  6903

 • 6905

  6905

 • 6908

  6908

 • 6906

  6906

 • 6904

  6904

 • 6915

  6915

ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај