сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Рударство

Комерцијален под
Рударството
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Контејнер
Мобилна куќа
Модуларен дом
канцеларија
DIY тротоарите
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаХетерогени подови
Вкупна дебелина1.6 mm
Ширина на ролна2 m
Должина на ролна20 m
вкупна тежина2780 g / m2


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Силна отпорност на топлина и влага
Лесно чистење PUR слој
Цврста конструкција и димензионално стабилна

Преглед-Рударство

БОИ
 • 9609

  9609

 • 9610

  9610

 • 9602

  9602

 • 1103

  1103

 • 1104

  1104

 • 8001

  8001

 • 8009

  8009

 • 8010

  8010

 • 8011

  8011

 • 8013

  8013

 • 8016

  8016

 • 8018

  8018

 • 8015

  8015

 • 8006

  8006

 • 8007

  8007

 • 8008

  8008

 • 8002

  8002

 • 8019

  8019

 • 8005

  8005

 • 1605

  1605

 • 1606

  1606

 • 1602

  1602

 • 1604

  1604

 • 1603

  1603

 • 1611

  1611

 • 1612

  1612

 • 5204

  5204

 • 5209

  5209

 • 5205

  5205

 • 5207

  5207

 • 5201

  5201

 • 5206

  5206

 • 5203

  5203

 • 5202

  5202

ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај