сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Природата

Комерцијален под
природата

природата

● Отпорен на гребење, гребнатини и дамки

Лесно за чистење и одржување

Долготраен изглед


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Повеќеслојно покривање на подот со винил
Погоден за здравствена заштита, образование, канцеларии и малопродажба
Достапна е акустична верзија

Природните хетерогени винилни подови нудат добра отпорност на вдлабнатини, триење и кинење. Со голем број дизајни кои обезбедуваат извонредни креативни можности, тој е идеален за области со голем сообраќај во здравството, образованието, канцелариите, слободното време, малопродажбата и јавните згради.

Површината придобивките од УВ третман значи без восок и без лак за цел живот. Исто така, бара помалку вода и детергенти за чистење, обезбедувајќи јасни придобивки и за животната средина и за трошоците за животниот циклус.

Преглед-Природа

БОИ
 • 0402 светло

 • 0403 мед

 • 0503 мед

 • Крем 0504

 • 0505 Браун

 • 0506 Егзотични

 • 0801 сад

 • 0802 светло сиво

 • 0804 чеша

 • 0805 Браун

 • 0806 Антрацит

 • 0807 Жолта

 • 0808 Окра

 • 0809 глина

 • 0810 жад

 • 0811 Калаит

 • 0901 Црно

 • 0902 Рустик

 • 0903 беж

 • 0904 Бело

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај