сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Дијамант

Комерцијален под
дијамант

дијамант

● Транспарентен слој на абење со печатен дизајн, најголема издржливост.

Погоден за области со голем сообраќај

Лесно одржување и без восок за живот и висока отпорност на дамки

Пријателски за здравјето и животната средина


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Хетероген винил
Фунгистатички и бактериостатски третман
За области со среден сообраќај

Дијамантскиот хетероген винилен под нуди добра отпорност на вдлабнатини, триење и кинење. Со голем број дизајни кои обезбедуваат извонредни креативни можности, тој е идеален за области со голем сообраќај во образованието, здравството, канцелариите, слободното време и малопродажбата.

Површината придобивките од УВ третман значи без восок и без лак за цел живот. Исто така, бара помалку вода и детергенти за чистење, обезбедувајќи јасни придобивки и за животната средина и за трошоците за животниот циклус.

Преглед-Дијамант

БОИ
 • 2401

 • 2402

 • 2403

 • 2404

 • 2405

 • 2406

 • 2407

 • 2408

 • 2409

 • 2410

 • 2411

 • 2412

 • 2413

 • 2414

 • 2415

 • 2416

 • 2417

 • 2418

 • 2419

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај