сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Универзитет за удобност

Комерцијален под
Утеха Уни

Утеха Уни

● Извонредна отпорност на абење и гребење

● Полесно и побрзо чистење

● Најдобри перформанси за акустична / вдлабнатина на пазарот за комфорни подови

● Голема отпорност на сообраќај, долготраен изглед


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Подот со винил поддржан од пена
Добро намалување на звукот и удобност под нозете
Погоден за градинка, образование, студио за танцување, продавници

Topflor Comfort Uni е антистатичка подлога од винилна подлога со подлога со акустична пена, достапна во форма на лист широк 1 m и нуди звучна изолација од 80 dB. Comfort Uni има обичен дизајн во боја, што го прави идеален за сечени дизајнерски работи. Календерираниот слој за носење е обработен со UV облога, третман против застаклување, што го олеснува лесното одржување и ја елиминира потребата од акрилна емулзија. Производот се состои од пена со висока густина засилена со стаклени влакна. Вклучува фунгистатско и бактериостатски третман.

Преглед-Comfort Uni

БОИ
 • 3001 беж

 • 3002 светло сина боја

 • 3003 Кралско сино

 • 3004 светло-виолетова

 • 3005 Светло зелена

 • 3006 Шумско зелено

 • 3007 Греј

 • 3008 темно сива

 • 3009 Црно

 • 3010 Жолта

 • 3011 портокал

 • 3012 црвено

 • 3501 Греј

 • 3502 Светло зелена

 • 3503 црвено

 • 3504 Жолта

 • 3505 портокал

 • 3507 Sky Blue

 • 3508 средно сина

 • 3509 Чоколадо

 • 3510 Шумско зелено

 • 5516 Жолта

 • 5517 Green

 • 5518 Пинк

 • 5519 црвено

 • 5520 Blue

 • 5521 Греј

 • 5522 Maple Grey

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај