сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Компактен

Комерцијален под
Компактен

Компактен

● Широк избор на бои и дизајни

● Многу добра изведба во вовлекување / акустична

● Погоден за области со голем сообраќај

● Економично одржување


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Компактен хетероген винил
100% чист ПВЦ слој на абење
Идеален избор за области со голем сообраќај

Компактен хетероген винилен под нуди добра отпорност на вдлабнатини, триење и кинење. Компактот има обичен дизајн во боја. што го прави идеален за дизајнирање со сечење. Календерираниот слој за носење е обработен со UV облога, третман против застаклување, што го олеснува лесното одржување и ја елиминира потребата од акрилна емулзија. Компактот е достапен во 18 бои и изработен од висококвалитетни суровини, идеален е за области со голем сообраќај во образованието, здравството, канцелариите, фитнес и малопродажбата.

Преглед-компактен

БОИ
 • 2122

 • 2123

 • 2124

 • 2125

 • 2127

 • 2201

 • 2203

 • 2205

 • 2206

 • 2207

 • 2901 Sky Blue

 • 2902 Blue

 • 2903 Сребрена сива боја

 • 2904 беж

 • 2905 Гола розова

 • 2906 Пинк

 • 2907 Форсет Грин

 • 2908 Црно

 • 2910 темно сина

 • 2911 Бело

 • 2912 темно сива

 • 2913 Жолта

 • 2914 црвено

 • 2915 портокал

 • 2916 Светло зелена

 • 2917 Green

 • 2918 Греј

 • 2919 средно сина

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај