сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Салон

Комерцијален под
салон

салон

● Добра акустична изведба

● Извонредна отпорност на абење и гребење

● Лесно одржување, без восок за живот и висока отпорност на дамки

● Економично одржување


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Акустичен под винил
Одлична отпорност на вдлабнување и абење
Погоден за области со голем сообраќај: продавници, канцеларии, училишта, болници ...

Хетерогените винилни подови на салоните нудат одлични акустични својства плус добра отпорност на вдлабнатини, триење и кинење. Со голем број дизајни кои обезбедуваат извонредни креативни можности, тој е идеален за области со голем сообраќај во образованието, здравството, канцелариите, слободното време и малопродажбата.

Површината придобивките од PUR третман значи без восок и без лак за цел живот. Исто така, бара помалку вода и детергенти за чистење, обезбедувајќи јасни придобивки и за животната средина и за трошоците за животниот циклус. Салонот е достапен и во компактна верзија.

Преглед-Салон

БОИ
 • 35101 светло сиво

 • 35102 средно сиво

 • 35103 светло-кафеава

 • 35104 Брегот на Слоновата Коска

 • 35105 Sky Blue

 • 35106 светло сина боја

 • 35107 средно сина

 • 35108 песок

 • 35109 Жолта

 • 35110 портокал

 • 35111 вар

 • 35112 Green

 • 35113 црвено

 • 35114 роза

 • 35115 беж

 • 35210 Светло дрво

 • 35213 Природно дрво

 • 35215 Измиено дрво

 • 35217 Мербау Вуд

 • 35219 класично дрво

 • 35222 Златно дрво

 • 35223 Црно дрво

 • 35225 кафеаво дрво

ВИДЕО

>

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај