сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Универзитет за извонредност

Комерцијален под
Извонредност Уни

Извонредност Уни

● Транспарентен слој за абење со печатен дизајн, најголема издржливост.

Погоден за области со голем сообраќај

● Лесно одржување и без восок за живот и висока отпорност на дамки

● Пријателски за здравјето и животната средина


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Акустична подна подлога со винил
Овозможува амортизирање под нозете
Првиот избор за јавни и комерцијални области

Topflor Excellence Uni е антистатичка подна покривка со винил со подлога со акустична пена, достапна во форма на лист широк 1.80 m и нуди звучна изолација од 18 dB. Excellence Uni има обичен дизајн во боја, што го прави идеален за сечени дизајнерски работи. Календерираниот слој за носење е обработен со UV облога, третман против застаклување, што го олеснува лесното одржување и ја елиминира потребата од акрилна емулзија. Производот се состои од пена со висока густина засилена со стаклени влакна. Вклучува фунгистатско и бактериостално лекување.

Преглед-Excellence Uni

БОИ
 • 5101

 • 5102

 • 5103

 • 5104

 • 5105

 • 5106

 • 5107

 • 5108

 • 5109

 • 5110

 • 5111

 • 5112

 • 5357

 • 5368

 • 5372

 • 5381

ВИДЕО

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај