сите категории
EN

Дома>Производи>Комерцијален под>Хетероген винил> Елеганција

Комерцијален под
Елеганција

Елеганција

● Добра акустична изведба

● Извонредна отпорност на абење и гребење

● Лесно одржување, без восок за живот и висока отпорност на дамки

● Економично одржување


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Акустичен под
Подлога од затворена ќелија со висока густина
Погоден за области со голем сообраќај: продавници, канцеларии, училишта, болници ...

Елегантниот хетероген винилен под нуди одлични акустични својства плус добра отпорност на вдлабнатини, триење и кинење. Со голем број дизајни кои обезбедуваат извонредни креативни можности, тој е идеален за области со голем сообраќај во образованието, здравството, канцелариите, слободното време и малопродажбата.

Површината придобивките од PUR третман значи без восок и без лак за цел живот. Исто така бара помалку вода и детергенти за чистење. обезбедување јасни придобивки и за животната средина и за трошоците за животниот циклус. Елеганцијата е достапна и во компактна верзија.

Преглед-Елеганција

БОИ
 • 3601

 • 3602

 • 3603

 • 3604

 • 3605

 • 3606

 • 3607

 • 3608

 • 3609

 • 3610

 • 3611

 • 3612

 • 3613

 • 3614

 • 3615

 • 3616

 • 3617

 • 3618

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај