сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Фитнес трф>Трева за теретана

Фитнес тротоарите
Фитнес трф
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Тешка должност
Функционална обука
Обука на отворено
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаФитнес трф
Ширина на ролна2 милиони 4 милиони
Должина на ролна10 милиони 15 милиони
Дебелина10mm, 15mm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

БОИ
 • Црна

  Црна

 • Сина

  Сина

 • зелена

  зелена

 • портокал

  портокал

 • Црвена

  Црвена

 • жолта

  жолта

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ

  Дизајниран за интензивен тренинг, гимтурфот Topflor може да се прилагоди 100%. Нуди природна визуелна трева и нејзината инсталација е навистина лесна, можете да користите дупла трака или само да ја залепите на подот.

  Gymturf се произведува со монофиламентно предиво од трева, UV стабилизирано влакно со повеќе од 80.000 конци/m². Gymturf е достапен во ЗЕЛЕНА, СИНА, ЦРВЕНА, ЦРНА и ЖОЛТА, а обележувањето може да се направи во сите овие бои плус БЕЛАТА боја. Можеме да го вметнеме вашето лого, дизајнот на вашата функционална зона или што и да замислите како ги комбинира сите овие бои.

  Overvie-Gymturf

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај