сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Гимпро>ГИМПРО

Фитнес тротоарите
ГИМПРО

ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Слободна тежина
Кардио област
Функционална обука
Групна вежба
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаФитнес тротоарите
Големина на ролна1м x 10~20м
Дебелина6mm, 8mm, 10mm
Големина на плочки50 х 50 см, 100 х 100 см
Дебелина15mm, 20mm, 25mm, 30mm
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Најдобар тротоарите во теретана
Идеално за области со слободна тежина и голема тежина
Најголема густина за да се добие исклучителна апсорпција на удар

GYMPRO нуди низа технички производи кои се многу отпорни на вдлабнатини, а исто така лесно се чистат. Намалувањето на бучавата е исто така клучна карактеристика. Вистинските решенија за подот ќе обезбедат одлична акустична удобност и доверба кај корисниците.

Overvie-Gympro

БОИ
 • Сина

 • Тула црвена

 • зелена

 • Мулти-боја А

 • Мулти-боја Б

 • Мулти-боја C

 • портокал

 • виолетова

 • Бела

 • жолта

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај