сите категории
EN

Дома>Производи>Фитнес тротоарите>Фитнес гума> Гимпауер

Фитнес тротоарите
Гимпауер
ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Кардио и сила
Слободна тежина
функционална
Крос обука
Сообраќајни области
транспорт
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаГумен под
Вкупна дебелина6mm, 8mm
Ширина на плочка100cm
Должина на плочка100cm
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Трајност и отпорност на лизгање
Апсорпција на звук
Лесно одржување

Класичната инспирација одговара на модерната цел. Резултатот е врвна гумена подна покривка која ги издигнува ентериерите со неспоредлива издржливост и разновиден дизајн. Неговата густа површинска структура обезбедува докажана сила под притисок, издржувајќи се дури и на најтешките услови на работното место без да го жртвува стилот.

Преглед-Gympower

БОИ
 • 9501 Темно дрво

  9501 Темно дрво

 • 9502 портокал

  9502 портокал

 • 9503 црвено

  9503 црвено

 • 9504 Виолетова

  9504 Виолетова

 • 9505 Браун

  9505 Браун

 • 9506 Црно

  9506 Црно

 • 9507 темно сива

  9507 темно сива

 • 9508 Греј

  9508 Греј

 • 9509 Oracle

  9509 Oracle

 • 9510 темно зелена боја

  9510 темно зелена боја

 • 9511 Blue

  9511 Blue

 • 9512 Кралско сино

  9512 Кралско сино

ВИДЕО

微 信 图片 _20220317085558

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај