сите категории
EN

Дома>Производи>Спортски подови>Танц кат> Подиумот за танцување

Спортски подови
Танц кат

ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
Градинка
Основно училиште
Танцовиот стадион
Теретана
Рекреација
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаВинилни подови за танцување
Вкупна дебелина3.0mm, 3.5mm, 5.5mm
Ширина на ролна1.8 m
Должина на ролна20 m
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци
 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Еластичен под за танцување
Балансирана апсорпција на шок
Анти-лизгачки, беспрекорен, мат финиш

Topflor Dance Flooring обезбедува добро одење и акустична удобност за спортски и рекреативни активности во затворен простор. Тој е идеален избор на винилен под за лесни активности во градинка, основни училишта и фитнес и боксерски клубови. Се третира со PUR заштита на површината за дополнителна издржливост и исплатливо одржување. 

Преглед-Танц

БОИ
 • 3001 беж

 • 3002 светло сина боја

 • 3003 Кралско сино

 • 3004 светло-виолетова

 • 3005 Светло зелена

 • 3006 Шумско зелено

 • 3007 Греј

 • 3008 темно сива

 • 3009 Црно

 • 3010 Жолта

 • 3011 портокал

 • 3012 црвено

 • 3501 Греј

 • 3502 Светло зелена

 • 3503 црвено

 • 3504 Жолта

 • 3505 портокал

 • 3507 Sky Blue

 • 3508 средно сина

 • 3509 Чоколадо

 • 3510 Шумско зелено

 • 5516 Жолта

 • 5517 Green

 • 5518 Пинк

 • 5519 црвено

 • 5520 Blue

 • 5521 Греј

 • 5522 Maple Grey

 • Јаворово дрво 6381

  Јаворово дрво 6381

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај