сите категории
EN

Дома>Производи>Спортски подови>Олфлор Спорт> ЕКО спорт

Спортски подови
ЕКО Спорт

ПРЕПОРАЧАНИ АПЛИКАЦИИ
кошарка
Одбојка
Бадминтон
Тенис на маса
Мал фудбал
Гимназија
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
изградбаВинил спортски под
Вкупна дебелина3.5mm, 4.5mm, 6mm, 8mm
Ширина на ролна1.8 m
Должина на ролна20 m
вкупна тежинаВидете ги техничките листови со податоци


 • ПРЕГЛЕД

 • БОИ

 • Видео

 • ДОКУМЕНТИ

 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Препорачај

ПРЕГЛЕД

Економичен спортски под
Супериорни својства на апсорпција на удари
Долг животен век и мало одржување

Eco Sports прифаќа линија за масовно производство, што во голема мера ги намалува трошоците за спортски под. Како рентабилен спортски под, тоа е навистина добри производи за вашиот бизнис на големо.

Преглед-Еко

БОИ
БОИ
ДОБИ БОИ
 • Сини 3430

 • Корал 3146

 • Греј 3758

 • Личи Грин

 • Litchi Red

 • Нане зелена 3570 година

 • Портокал 3134

 • Црвениот 3180

 • Песочно сино

 • Песок зелен

 • Песочно црвено

 • Небо Сино 3445

 • Тиел 3431

ВИДЕО

ДОКУМЕНТИ
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
име *
Телефон *
Е-пошта *
компанијата
Порака *
Препорачај